ورود موفق فنی مهندسی نگهداشت‌کاران به صنعت سیمان

سیمان شمال

به گزارش روابط عمومی شرکت فنی مهندسی نگهداشت کاران، این شرکت در ادامه سیاست ورود به بازارهای جدید برای اولین بار در طول فعالیت 28 ساله‌اش به صنعت سیمان ورود کرده است. شرکت فنی مهندسی نگهداشت کاران از شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌‌گذاری صنایع پتروشیمی و تاپیکو، در مناقصه خدمات فنی و غیر فنی سیمان شمال زیر مجموعه هلدینگ سیدکو برنده شد و به پروژه شرکت های سیمانی وارد شد. شایان ذکر است که شرکت سیمان شمال با ظرفیت اسمی 4000 تن در روز یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های سیمانی بورس است.

عمده محصولات سیمان شمال، سیمان خاکستری تیپ 2 ،سیمان خاکستری پزولانی سیمان سفید و سیمان رنگی به (سفارش مشتری) است.

شرکت فنی مهندسی نگهداشت با پشتوانه  حسن سابقه و تجربه بالای خود در صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی و نیروگاهی می‌تواند حضور موفقی را در صنعت سیمان تجربه کند.

لازم به توضیح است، شرکت فنی مهندسی نگهداشت کاران از جمله شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی و عضو گروه فنی مهندسی است. شرکت فنی مهندسی نگهداشت‌کاران با تکیه بر تجارب و تخصص پرسنل خود و با پایبندی به اصول مهندسی، کیفیت و رعایت کلیه مباحث مرتبط با حفظ محیط زیست، طیف وسیعی از خدمات فنی مهندسی، شامل انجام پروژه‌ها به صورت E، PC، EPC و MC ، اجرای فعالیت‌های سیویل و ساختمانی، نگهداری، بهره‌برداری، نصب، پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی، تعمیرات دوره‌ای اساسی، تامین نیروی انسانی، مکانیکال، برق، ابزار دقیق، در پروژه‌ها و همچنین کلیه فعالیت‌های خدماتی، بازرگانی و حراستی صنایع نفت و گاز، پالایشگاهی، پتروشیمی، نیروگاهی، صنایع شیمیایی، صنعت سیمان و فولاد را در دستور کار خود قرارداده است.