وبینار آموزشی “پیاده سازی نظام مدیریت دانش” برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت فنی مهندسی نگهداشت کاران، از شرکتهای تابعه شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی و شستا، دور جدید وبینارهای آموزشی شرکت روز یکشنبه 18 مهرماه در سالن کنفرانس شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی برگزار شد.

جلسه دوم کلاس مدیریت دانش یکشنبه 25 مهرماه در سالن کنفرانس شرکت فنی مهندسی نگهداشت کاران برگزار خواهد شد.

اولین جلسه این کلاس‌ها با عنوان “پیاده سازی نظام مدیریت دانش” با تدریس مهندس اکبر صالحی به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.  در این جلسه تاریخچه مدیریت دانش، اهمیت مدیریت دانش و  شناسایی انواع دانش تدریس شد و در نهایت با معرفی چند متد برای پیاده سازی نظام مدیریت دانش و طراحی سیستم مدیریت دانش پایان یافت. در این دوره بر اهمیت شیوه‌های مستند سازی و جمع آوری درس آموخته ها تاکید شد.

در پایان این نشست مجازی، حاضران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.لازم به ذکر است، وبینارهای شرکت فنی مهندسی نگهداشت کاران  برای ارتقاء یادگیری و توسعه توان علمی همکاران به صورت هفتگی در یک موضوع خاص و مورد نیاز نیروی انسانی برگزار می گردد. جلسه دوم کلاس مدیریت دانش یکشنبه 25 مهرماه در سالن کنفرانس شرکت فنی مهندسی نگهداشت کاران برگزار خواهد شد.

برای اطلاع از وبینارهای هفتگی شرکت فنی مهندسی نگهداشت کاران به نشانی اینترنتی  www.karan-co.ir مراجعه نمایید و یا با شماره واتساپ 09383973434 تماس حاصل فرمایید.