امروزه تامین نیروی انسانی بعنوان متولی امر برنامه ریزی، سازمان دهی، هدایت و رهبری، نظارت و کنترل نقش پر اهمیتی در پیشبرد اهداف متعالی هر سازمان ایفا می کند.
واحد تامین نیروی انسانی، یکی از واحدهای اصلی شرکت نگهداشت کاران است که وظیفه گزینش، استخدام، توجیه و آموزش نیروی انسانی را عهده دار است.
اهمیت و جایگاه منحصر بفرد نیروی انسانی در موقعیت رقابتی هر سازمان، هر صاحب نظری را بر آن می دارد که در مقوله مزیت رقابتی، به تامین نیروی انسانی بعنوان با ارزش ترین سرمایه سازمانی نگاه کند.
از این رو شرکت نگهداشت کاران، در راستای پیشبرد اهداف شرکت، با بهره گیری از آخرین روش های جذب و تامین نیرو با هدف فراهم آوردن فرصت برابر استخدام برای افراد واجد شرایط، در سراسر کشور اقدام می نماید.

یکی از مهم ترین دغدغه های سازمان های دولتی و خصوصی ، تامین نیروی انسانی متعهد و آموزش دیده می باشد. شرکت خدمات فنی و مهندسی نگهداشت کاران با بیش از ۲۳ سال سابقه و تجربه ارائه خدمات در زمینه تامین نیروی انسانی در مشاغل مختلف در حوزه صنعت نفت گاز پتروشیمیایی، این توانایی را دارد که افراد کار آمد آموزش دیده با توانایی متناسب در زمینه های مختلف را در اختیار سازمان های دولتی و خصوصی قرار دهد.
این شرکت تا کنون در تامین نیروی انسانی با مراکز مختلفی همکاری داشته است و دارای مجوز و تایید صلاحیت از وزارت کار،رفاه و امور اجتماعی می باشد.
لازم بذکر است این شرکت طرح طبقه بندی مشاغل را در واحدهای فوق الذکر پیاده و اجرا نموده است.